HAKKIMIZDA

DZD Teknoloji, bankacılık ve finans alanlarında yenilikçi teknoloji çözümleri ve hizmetleri sunmak, geliştirdiği sürdürülebilir bankacılık ürünleri ile müşteri ve kullanıcı deneyimini artırmayı hedeflerken, aynı zamanda müşterilerine ihtiyaçların ötesinde çözümler sunmak amacıyla 2019 yılında kurulmuştur.

Bankacılık ve finans sektörüne yön verecek inovatif fikirler ile özel bilgi birikimi, ekip içi ve ekipler arası yüksek koordinasyon ve bankacılık alanında edindiğimiz çok yönlü deneyimle 7/24 kusursuz işlerliği artırıyoruz. Kullanıcıların potansiyellerini analiz ederek müşterilerimize danışmanlık, mobil uygulama, entegrasyon, teknolojik altyapı ve farklı platformlarda yazılım geliştirme hizmetleri sunuyoruz.

UZMANLIKLARIMIZ

Ana uzmanlık alanlarımız bankacılık hizmetleri ve müşteri ilişkileri yönetimi olup,
bilgi teknolojileri alanında danışmanlık, yazılım ve mobil uygulama geliştirmeleri, proje
yönetimi ve iş analizini içerir.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Alanında uzman kadromuz ile müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını güncel teknolojilerle karşılamakla kalmıyor, sağladığımız hizmetler ile rakiplerine karşı avantaj sağlıyoruz.

STRATEJİ

Ürünlerimizden elde ettiğimiz çıktılar ve rakip analizleriyle stratejileri oluşturuyor, benimsediğimiz metodolojiler ile verimliliği en üst düzeyde sunuyoruz.

BANKACILIK TEKNOLOJİSİ

Bankacılık Teknolojisi konusunda uzun yıllardır edindiğimiz tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşıyor, sektördeki en donanımlı ve dinamik kadromuz ile hizmet veriyoruz.

YAZILIM TASARIMI

Mimari danışmanlarımız ile kullanımı kolay ve güvenli modellemeler oluşturarak ihtiyaçlarınıza çözümler üretiyoruz.

İLETİŞİM

İçerenköy Mh. Mahir Bey Sk. Kutay Han No:1/12 Ataşehir/İstanbul

Balıkesir Üniversitesi Çağış Yerleşkesi No:340/10-13 Teknokent – Bigadiç/Balıkesir

E: info@dzdtech.com